Obsługa Klienta: 022 307 436 5
Dostawa wyłącznie na potrzeby działalności gospodarczej

O Giffits GmbH

Już od ponad 19 lat zajmujemy się artykułami reklamowymi i robimy to bardzo chętnie. Naszą siedzibą jest Alster-City w centrum Hamburga. Mamy stąd wspaniały panoramiczny widok na miasto. Ten szeroki widok pasuje do Giffits ponieważ fascynują nas rzeczy nowe i ciekawe. Dlatego też idziemy przez świat z szeroko otwartymi oczami aby żwawo i otwarcie stawić czoło nowym wyzwaniom. Dokładamy wszelkich starań aby spełnić wszystkie jak najbardziej ekstrawaganckie życzenia naszych Klientów i aby widok na ten cel nigdy nie został przysłonięty.

Werbeartikel - Alstercity 1 Werbemittel - Alstercity 2 Werbegeschenke - Alstercity 3 Werbeartikel - Alstercity 4
Nasza filozofia

Nazwa Giffits pochodzi od „We create the gifts that fits”. W tym sloganie już wówczas wyrażona była nasza filozofia i jest aktualna do dzisiaj. Jesteśmy przekonani że artykuły reklamowe nie tylko przejmują funkcję upominku lub prezentu lecz są też częścią strategicznej komunikacji z klientem. Każdej dobrze prosperującej firmie zależy na zadowalającym zwrocie poniesionych inwestycji za każdą inwestycję reklamową.

Każdy z naszych klientów jest niezwykły i żadne przedsiębiorstwo nie jest równe drugiemu. Mając ten fakt na oku stworzyliśmy naszą filozofię według której oferujemy naszym Klientom optymalnie dla ich potrzeb dobrane gadżety reklamowe. Dialog z naszymi Klientami jest dla nas bardzo ważny gdyż stworzyć optymalne artykuły reklamowe jest tylko możliwe gdy procedura początkowa, szybka dostępność, budżet jak i specjalne życzenia zostaną uwzględnione i to bez różnicy czy chodzi o tanie gadżety reklamowe lub gadżety dla kibiców takie jak wuwuzela czy też filiżanki reklamowe. Być może preferujecie Państwo klasyczne gadżety jak pamięci USB lub na przykład zapałki. Bez różnicy czy interesują Państwa długopisy reklamowe na poważne jubileusze firmowe lub kubki reklamowe do kawy, zawsze polecamy się Państwu.

Podporządkujemy wszystkie nasze wysiłki do życzeń naszych Klientów aby osiągnąć maksymalny sukces w tym celu. Dlatego też staramy się o najwyższą kompetencję doradczą i orientację docelową naszych współpracowników. Tylko w ten sposób możemy Państwu zapewnić szybki dostęp do optymalnych artykułów reklamowych.

Również za kulisami zawsze zwracamy uwagę na zdrowy i idealny przebieg. Tak istnieją już od lat szerokie kontakty, o bardzo partnerskim charakterze do naszych dostawców w Europie i Azji. Przykładamy także wielką wagę do kontaktu osobistego z naszymi dostawcami i partnerami handlowymi: znamy wszystkich dostawców i miejsca produkcji osobiście, tylko w ten sposób jesteśmy w stanie reagować szybko i sprawnie na Państwa życzenia.

Przediębiorstwo nasze zostało założone w 1998 roku w Hamburgu przez dwóch dyplomowanych kupców Thorstena Schmidta i Markusa Schulza. Ciągła ekspansja i rozwój nowych obszarów działalności doprowadziły nasze przdsiębiorstwo do obecnych rozmiarów. W międzyczasie zaliczamy już ponad 30.000 firm w Niemczech do kręgu naszych klientów. Już od wielu lat cieszymy się zaufaniem firm o znanych markowych nazwach, z sektoru przemysłowego jak i mniejszych zakładów którzy tak jak i my wieżą w slogan: „We create the gifts that fits”.

Dojazd z Google Maps
Große Kartenansicht? Bitte Deutschlandkarte klicken. Duży widok mapy? Kliknij mapę Niemiec.
Große Kartenansicht? Bitte Europakarte klicken. Duży widok mapy? Kliknij mapę Europy.
Infolinia Giffits
022 307 436 5
Mo - Fr. 8:00 - 18:00 Uhr
Schreiben Sie uns Ihre Wünsche per Mail serwis@giffits.pl
oder nutzen Sie unser Formularz kontaktowy
Masz dalsze pytania? Do FAQ