>

Werbeartikel-Sonderanfertigungen 

Gadżety na specjalne zamówienie

Gadżety na specjalne zamówienie Czy nie zastanawialiście się Państwo kiedykolwiek aby zlecić produkcję Waszej maskotki lub innego produktu w roli gadżetu reklamowego? Wykorzystajcie dla siebie nasze szeroko kreatywne możliwości odnośnie kształtu, barw i funkcjonalności.

Nasi projektanci bardzo chętnie ruszą dla Was z pracą. Nasz zespół zaprojektuje indywidualne propozycje według Waszych wymagań. Wasi klienci i partnerzy biznesowi z wyjątkowo szczególną uwagą zauważą tę niezwykłą metodę reklamową. Za pomocą indywidualnych gadżetów reklamowych na specjalne zamówienie umocnicie sobie na stałe Waszą popularność i reputację.

Nasz interdyscyplinarny zespół składający się z projektantów produktów, ekspertów reklamowych i zaopatrzeniowców, bardzo chętnie zrealizuje Wasze życzenie indywidualnego produktu.

  • Macie już Państwo konretny pomysł co do Waszego gadżetu reklamowego?
  • Lub wolicie razem z nami opracować Wasz koncept?
  • Jaki jest Wasz limit czasu?
  • Ilu egzemplarzy potrzebujecie?
  • Jakim budżetem dysponujecie?

Odpowiedzi na te pytania jak i dalszy przebieg realizacji omówimy z Państwem osobiście. Będziecie Państwo zaskoczeni szeroką gamą możliwości przy produkcji Państwa indywidualnego produktu promocyjnego. I to przy bardzo korzystnych cenach.

Droga do Waszego unikatowego artykułu reklamowego.

Jeżeli znajdujecie się Państwo w fazie poszukiwań pomysłu, musimy zacząć to przedsięwzięcie od podstaw. Po naradzie lub rozmowie z Państwem rozwijamy indywidualny koncept reklamowy który Państwu zaprezentujemy. Jeśli macie już Państwo konkretny koncept to chętnie sprawdzimy w każdym detalu jego praktyczność i możliwość technicznego wykonania. Otrzymacie Państwo od nas rysunki konstrukcyjne i wizualizację 3-D w celu uzyskania realistycznego wrażenia Waszego gadżetu reklamowego. W ten sposób możecie Państwo być pewni że Wasze gadżety reklamowe otrzymają te dokładnie przez Was wybrane materiały i barwy. Po dopuszczeniu tych danych do produkcji wykonujemy originalną próbkę Waszego artykułu reklamowego. Jeżeli próbka ta znajdzie Wasze poparcie wtedy my zaczynamy natychmiastową produkcję.

Jakie pomysły chodzą Państwu po głowie i nie dają spokoju? Zadzwońcie do nas:


022 307 43 65022 307 43 65

Pytaj o specjalne zamówienie

Ponadto, poszczególne serie produkcji pamięci flash USB CUSTOM zawierają sposoby na prosty wzór.

CUSTOM USB

Infolinia Giffits
022 307 43 65
Mo - Fr. 8:00 - 18:00 Uhr
Schreiben Sie uns Ihre Wünsche per Mail serwis@giffits.pl
oder nutzen Sie unser Formularz kontaktowy
Masz dalsze pytania? Do FAQ